Informace - přes 70 000 registrovaných
- přes 1 000 000 inzerátů
Rozšířené hledání >>
hledaní inzerátů
Vložit inzerátVložit inzerát

Pravidla inzerce

 
Inzerent je seznámen s podmínkami a pravidly inzerování na inzertním serveru www.megainzerce.cz. Odsouhlasené podmínky a pravidla stvrzuje při odeslání inzerátu.
 
Provozovatel inzerce zakázal inzeráty, které by byly svým obsahem v rozporu se zákonem ČR a dobrými mravy. 
 
  • Inzerujte pouze do vhodných sekcí.
  • Inzerujte jednu věc do jedné sekce pouze jednou.
  • Inzerujte pouze konkrétní služby a zboží.
  • Udávejte přesné informace, které se kupující dozví z vašeho inzerátu na Megainzerci.
  • Nevkládejte do textu a nadpisu inzerátu odkaz na www stránky a telefonní kontakt.
  • Zákaz podezřelé a podvodné inzerce.
  • Nevkládejte na stránky Megainzerce odkazy na jiné inzertní portály. Nabízejte vaše zboží přímo přes naši stránku. 
  • Zákaz vkládat inzeráty na provizní systémy a affiliate.
Pokud dojde k porušení pravidel při vkládání inzerce, vyhrazuje si právo provozovatel inzerce inzerát smazat případně účet inzerenta bez náhrady škody za zvýhodněné inzeráty.

Inzerát je v inzerci po celou dobu existence inzertního serveru nebo dokud nedojde k odstranění inzerátu uživatelem samotným.

Provozovatel inzerce neshromažďuje osobní údaje, které uvádí zákon 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Inzerent může dostat jednou za měsíc informační e-mail od provozovatele inzerce, který může mít podobu reklamního e-mailu. Inzerent bude moci další zasílání e-mailů od provozovatele inzerce zakázat v kliknutím na odkaz v přijatém e-mailu.

Provozovatel inzerce nenese zodpovědnost při zneužití dat uvedených inzerentem v inzerátu nebo získaných ilegálním proniknutím od systému provozovatele inzerce.

Provozovatel inzerce nenese žádnou zodpovědnost za škody, které by inzerentovi nebo třetím osobám přímo, nepřímo vznikly v důsledku využívání služeb inzertního serveru.

Provozovatel inzerce může měnit podmínky a pravidla inzerce bez předchozího upozornění.

Provozovatel inzerce neodpovídá za obsah zveřejněných inzerátů.

 
Podmínky inzerce nabývají platnosti a účinnost v den zveřejnění
Tisk výběru Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Články
Jak vybrat běžecký pás? >> Jak vybrat běžecký pás? Je pro vás pravidelné chození do tělocvičny nepředstavitelné? Pořiďte si domů vlastního pomocníka, na kterém si každou volnou chvíli můžete protáhnout tělo a dobít energii.
Chcete zhubnout? Pořiďte si eliptický trenažer. >> Chcete zhubnout? Pořiďte si eliptický trenažer. Několik tipů a rad při výběru eliptického trenažeru
Elektrocentrály AKCE >> Elektrocentrály AKCE Profi i hobby elektrocentrály, Heron, Woodster, Scheppach. Široký výběr, prodloužená záruka, servis, doprava zdarma, dárky.
Volné reklamní místo >> Volné reklamní místo Chcete u nás inzerovat? Nabízíme volné místo pro PR článek. Klikněte pro více informací.
Grily Weber v akci >> Grily Weber v akci Oblíbené grily značky Weber na dřevěné uhlí, plynové nebo elektrické. Široký výběr, Dárek zdarma, Doprava zdarma.
Nejprodávanější kompresory >> Nejprodávanější kompresory Kompresory Scheppach, Extol pro domácnosti i firmy. Malé bezolejové i velké olejové s pracovním tlakem 8 bar a více. Bohaté příslušenství ke kompresorům.
Pily, brusky, bourací kladiva. Bohatá nabídka příslušenství >> Pily, brusky, bourací kladiva. Bohatá nabídka příslušenství Nářadí za akční ceny + dárek zdarma. Doprava nad 2900 Kč zdarma.
Štípačky na menší polena >> Štípačky na menší polena Horizontální štípačky na menší polena. Ke štípačům praktický Dárek a Doprava Zdarma. Vše skladem k odeslání.

Bazar televizí, DVD, AUDIO inzerci zdarma. Vložte inzerát do inzerce zdarma, inzerujte levné DVD, AUDIO, televize.,televize, tv, plazma, plasma, lcd, tunery, audio, video, videa, prodej TV, prodej audio, prodej video


Inzerce zdarma, bazary:
Partneři inzerce zdarma: , Naši další partneři
RSS ,Inzerce a ochrana osobních údajů
TOPlist
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace